Összefoglaló a Premier League 6. fordulójából

Premier League (Összefoglaló a hétvégi meccsekről)

Szerző: bohacs - 2015.09.22.

Számos érdekes eredmény született az angol Premier League 6. fordulójában is, mondhatnánk, hogy igazi tippmix-gyilkos hétvégén vagyunk túl ismét, leikszelt a Liverpool és az Everton, kikapott a Newcastle hazai pályán, de a legnagyobb meglepetés mégis a Manchester City játéka volt...Olvasd el beszámolónkat te is!

Premier League 6. forduló

Chelsea - Arsenal

Mivel mással kezdeném, ha nem a hétvégi Chelsea-Arsenal rangadóval (a hétvége egyik legnagyobb meccse).
A kékek 2-0-ás fölénnyel vonultak le a pályáról a 90. perc után az Arsenallal szemben, habár ez a meccs sem volt balhétól mentes.
Az első piros lapot az Arsenal védője, Gabriel Paulista szerezte, amit igazából Diego Costa provokált ki. A második piros lapot a 79. percben Santi Cazorlanak sikerült begyűjtenie egy rosszul sikerült becsúszás miatt. Ezzel a nyereséggel a Chelsea feljebb jött a tabellán egészen a 15. helyig.

A meccset követően 16:00-kor 5 meccs kezdődött el egyszerre.

Aston Villa - West Brom

James Morrison közreműködésével a 22 éves csatár, Saido Berahino megszerezte a vezetést a 39. percben. A meccsen ez az egy gól született, így a West Brom 1-0-ás győzelemmel diadalmaskodott az Aston Villa fölött.

Bournemouth - Sunderland

A Bournemouth már az első tíz percben el is döntötte a meccs kimenetelét. A 4. percben Dan Gosling segítségével Callum Wilson megszerezte az első gólt. Majd a 9. percben Matt Ritchie megszerezte a másodikat is, így a Bournemouth-nak sikerült elhoznia a 3 pontot. Ezen a mérkőzésen is magasba kellett emelnie a bírónak a piros lapot, mivel Younes Kaboul, a francia védő szabálytalansággal állította meg a támadást.

Newcastle - Watford

Odion Ighalo már a 10. percben megszerezte csapatának a vezetést. Majd a 28. percben szintén Odion találatával 2-0-ra vezetett már a Watford a Newcastle-el szemben. A 62. percben felcsillant a remény, a hazai védő, Daryl Janmaat ugyanis betalált a vendégek kapujába, így az állás 1-2 lett. Az egyenlítő gólt azonban már nem sikerült összehozniuk, így a Watford az első félidőben szerzett két góljával nyerte a meccset.