Fradi siker Érden…

Szerző: szdavid - 2014.03.17.

Kétségtelen, hogy ma már női kézilabdában rangadónak számít, ha a válogatottakkal teletűzdelt Ferencváros a gyönyörű érdi arénába látogat. A tét a Magyar Kupa négy közé kerülése szép számú közönséget vonzott vasárnap estére. A vendégszektor volt kissé foghíjas, ugyanis sokan ragadtat a Fradi-Debrecen rangadón a Népstadionban. Ettől függetlenül a hangulatra nem lehetett panasz. Hangerőben ezen az estén az Érd győzött.

Kétségtelen, hogy ma már női kézilabdában rangadónak számít, ha a válogatottakkal teletűzdelt Ferencváros a gyönyörű érdi arénába látogat. A tét a Magyar Kupa négy közé kerülése szép számú közönséget vonzott vasárnap estére. A vendégszektor volt kissé fog

A játékosokon pedig az elszántság már a bemelegítéskor érződött. A mozdulatokban, a másikat fürkésző tekintetekből érződött, hogy jó meccsnek nézünk elébe. Hamar kiderült, hogy bár a Fradi erősebb csapatnak tűnik, nem lesz sétagalopp egyetlen perc sem. Fej-fej mellett lődözték a hölgyek a gólokat. Egy picit mindig a vendégek vezettek, de az első félidőben egy-két gólnál soha nem sikerült jobban meglépniük. Egy néző meg is jegyezte, hogy : „Ebből még akármi is kisülhet!”

A félidőben az eredményjelzőn 12:13 állt. Aztán mintha mások jöttek volna ki a pályára. Pillanatok alatt négy-öt góllal ment a Fradi. Hiába „termelt” a hazaiak részéről Tricsuk tízet és a kiválóan játszó Klivinyi nyolcat, Az ellenfélnél a gólszerzés jobban oszlott el. Pena nyolc, Tomori és Szucsánszky 6-6 góljának is köszönhetően a vége 29-31 lett.