Vereség az Európa bajnokságon

Magyarország búcsúzik az Európa bajnokságról

Szerző: mprof - 2014.01.22.

A magyar válogatott alul maradt, nem hogy öt góllal nem tudtunk nyerni az osztrákok ellen, sajnos az utolsó percben az egyenlítés is elmaradt. Ausztria egy góllal legyőzte Magyarországot, a tét az öt közé jutás volt az Európa bajnokságon. Ausztria-Magyarország 25-24 (9-13)

Magyarország veresége

Az első félidőt 4 gólos vezetéssel zártuk, ez alul maradt a nyolc gólos várakozástól. Részben a kimaradt heteseknek köszönhetően, Császár első két büntetőjét nem tudta érvényesíteni, Iváncsik Gergő ezt követően nem hibázott a büntetésben. Bal átlövő pozícióban, és beállóban is lett volna mit javulnunk. Izgatottan vártuk a folytatást, bízván, hogy az előnyünket tovább növelhetjük.