Pénztárost keresünk!

Jelentkezési határidő: 2019.03.13.

Munkavégzés helye: Budapest

Budapesten hamarosan nyíló üzletünkbe keresünk pénztáros, jegyértékesítő munkatársat fiatalos és lendületes csapatunkba.

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs készség
  • képesség nagyfokú önálló munkavégzésre
  • középfokú végzettség
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • magabiztos megjelenés

Feladatok:

  • az üzletbe érkező vendégek udvarias fogadása
  • vendégek rövid tájékoztatása a mozi működéséről
  • jegyárusítás, a pénztárgép kezelése
  • a mozi számítógépes rendszerének működtetése
  • az üzlet adminisztrációjához kapcsolódó feladatok elvégzése
  • az üzlet nyitásával és zárásával kapcsolatos feladatok elvégzése

Amit ajánlunk:

  • nagyfokú önállóság
  • remek munkakörnyezet
  • stabil állás
  • versenyképes fizetés

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.