Játszik a Fradi!

Szerző: bohacs0010 - 2015.02.02.

Skandálta a közönség már a negyedik percben, mert az eredményjelzőn 4:0 állt, természetesen a hazaiak javára. De ne szaladjunk ennyire előre. Még a Fehérvár elleni rangadó előtt leginkább azt találgattuk, hogy a győri vereség és a kupa meccs előtt mire lehetnek képesek Elek Gábor lányai.

Még a Fehérvár elleni rangadó előtt leginkább azt találgattuk, hogy a győri vereség és a kupa meccs előtt mire lehetnek képesek Elek Gábor lányai.

Válogatottak zöme itt is, ott is. Talán nem véletlen, hogy a Fradi egykori mestere, a válogatott vezetője Németh András is erre az mérkőzésre volt kíváncsi.

Ilyenkor több lehetőség is előkerülhet egy a bajnokságra törő gárda tarsolyából. A győzelem elengedhetetlen. Lehet ezt úgy is játszani, hogy mint a henger átgázolunk az ellenfélen megmutatni az erőt az egész világnak. Lehet nyerni úgy is, hogy takaréklángon éppen annyit adunk ki, amennyi a bajnoki pontokhoz kell.

Én ez utóbbira tippeltem, de mint az elején megírtam, inkább a „hengernek” állt a zászló. Aztán a dolgok valahogy egyensúlyba kerültek, köszönhetően annak, hogy a kapuban a válogatott Kiss Éva állt el-el kedvetlenítve a zöldek lövőkedvét, no meg fickándozott elég hatásosan Tilinger Tamara is.