Újpest - Nove Zamky jégkorong mérkőzés

Van ennek természetesen előnye is, hiszen számukra a pontvadászat már kevésbé fontos tétel. Ismerve a gárdát, arra azért a lilák nem számíthattak, hogy könnyed játszadozással hozhatják a pontokat.

Egy néző meg is jegyezte, hogy volt már az utolsó harmad kezdetekor 5:1 ide, a vége mégis vereség lett.

A nézők a szokásos létszámban, a szokásos biztatatással álltak bele a mérkőzésbe. Az első percek után ijesztőnek tűnt az előttünk álló este. A hazaiak csak kergették a pakkot, míg a vendégek okosan hokiztak.

Jobbak!- legyintett egy lelkes drukker a lelátón. A hangulat azonban egy csapásra megváltozott, mint ahogy a mérkőzés képe is, amikor a vendégek hálójában kötött ki a korong.