Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Eladó álláslehetőség Miskolcon!

Jelentkezési határidő: 2019.03.13.

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolci partnercégünk üzleti eladót keres. Kiváló lehetőség pályakezdők és eladói tapasztalattal rendelkezők számára. Első a segítőkészség és emberközpontúság!

Milyen feladatokra kell számítanod nap, mint nap?

  • Az áruház alkalmazottainak első sorában állsz.
  • Mindig köszönsz a vásárlónak és beszélgetsz velük, érdeklődsz a szükségleteik iránt.
  • Maximálisan kielégíted a vásárlói igényeket, elégedetten távoznak, mert remek értékesítő vagy, a polcok tökéletesen fel vannak töltve és a termékek mindig elérhetőek, a helyes árral és jelzésekkel.
  • Fontos tagja vagy egy keményen dolgozó és energikus csapatnak, ahol Te magad is feltűröd az ingujjad és segítesz a kollégáidnak minden munkaterületen, mint például: áruátvétel, takarítás és árufeltöltés.

Mi kell ahhoz, hogy nap mint nap sikereket érj el?

  • Számodra a vásárlók kiszolgálása, a kiemelkedő személyes szaktudás és az értékek kéz a kézben járnak.
  • Elérhető vagy a vásárlók és a kollégáid számára, mikor találkozol velük segítőkész vagy és rendelkezel a megfelelő szakértelemmel.
  • Nem aggódsz a vásárlók pénztárnál növekvő sora miatt, vagy, mert ugyanakkor sokan várnak segítségedre az eladótérben. Épp ellenkezőleg! Felvillanyoz a dinamika és a sokszínűség, amit ezek a helyzetek jelentenek a pozíciódban.
  • Élvezed az értékesítést, minden vásárlót egyénileg, külön kezelsz. Folyamatosan megpróbálsz kiegészítő termékeket ajánlani nekik, hogy minden igényüket kielégítsd.
  • Kereskedő vagy és csapatjátékos. Akkor zársz jó kedvvel egy napot, ha tudod, hogy a vásárlók elégedettek és jól telt a kollégákkal töltött idő.

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: Napi téma