Operátor-gépkezelő álláslehetőség

Bejelentkezés  |  Regisztráció  | 2019. Február 19. Kedd - Zsuzsanna
hirdetes

Jelentkezési határidő: 2019.04.19.

Munkavégzés helye: Pécs

Ha egy barátságos, összetartó csapatban szeretne dolgozni, akkor nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk a tökéletes lehetőséget biztosítja önnek!

Változatos feladatok és pozitív hangulatú munkakörnyezet – ezt kínálja a munkavállalónknak gyártással folgalkozó partnercégünk.

A következő feladatokra számíthat, aki bekerül hozzánk

  • Kárpit elemek elkészítése, gyártása
  • Betanított folyamatok elvégzése sablon alapján
  • Alapanyagok előkészítése
  • Minőségellenőrzés

Az ideális munkavállaló:

  • Legalább 8 általános iskolai osztályt végzett
  • Gyártási területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Büntetlen előéletű
  • Könnyű és nehéz fizikai munkát is vállal
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzésre képes

Mindezért a következőket ajánljuk fel:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés modern munkakörnyezetben
  • Továbbképzési lehetőség
  • Céges buszjáratok

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: Napi téma

IRATKOZZ FEL A HÍRLEVELÜNKRE!X
Érdekelnek a legfrissebb hírek, legújabb blogbejegyzéseink?

A 'FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE' gomb megnyomásával hozzájárulást adsz a hírlevelek fogadásához és elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat.